Pravidlá v Jump City Trnava

Prosím dbajte na dodržiavnie pravidel. 

Ako pri každom športe tak aj pri skákaní je určité riziko úrazu. Preto žiadame zákazníkov, aby dodržiavali pravidlá a boli ohľaduplní k iným zákazníkom (skákajúcim). Nezabudni sa pred skákaním rozcvičiť!

1. Vstup maloletých osôb mladších ako 15 rokov je možný len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu.

  • Dieťa od 3 rokov do 7 rokov – vstup do JUMP ARÉNY je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je povinný vykonávať nad maloletým aktívny dozor.
  • Dieťa od 7 rokov do 14 rokov – vstup do JUMP ARÉNY je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v JUMP ARÉNE a je povinný vykonávať nad dieťaťom minimálne pasívny dozor.
  • Dieťa od 11 rokov do 15 rokov – vstup do JUMP ARÉNY je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v JUMP ARÉNE. Rodič má však možnosť ponechať maloletého samého v priestoroch JUMP ARÉNY.
  • Dieťa nad 15 rokov – povinné preukázať sa platným dokladom totožnosti ( občiansky preukaz, cestovný pas.. )
  • Dospelá osoba – povinná preukázať sa platným dokladom totožnosti ( občiansky preukaz, cestovný pas.. )

Použi protišmykové ponožky.


3. Rezervácia skákania nie je povinná. Avšak odporúčame si ju urobiť. Môže sa stať, že JUMP ARÉNA je na určitý čas plne obsadená, najmä počas víkendov, či zlého počasia. Rezerváciu je možné urobiť telefonicky: +421 918 884 111

Pozri si inštruktážne video pred skákaním.

5. Minimálna dĺžka vstupu je 60 minút. Môžeš však skákať ako dlho chceš, v závislosti od dostupnej kapacity našich otváracích hodín. V ponuke máme vstupy : 60 a 120 minút.

6. Pri každej, aj opakovanej návšteve je potrebné si pozrieť bezpečnostné video pred vstupom do JUMP ARÉNY.

7. V priestoroch JUMP ARÉNY (trampolín) je pohyb návštevníkov možný iba v špeciálne upravených protišmykových ponožkách, ktoré si môžeš zakúpiť na recepcii JUMP ARÉNY. V prípade, že máš vlastné protišmykové ponožky, môžeš ich použiť až po kontrole našim personálom ( ich protišmyková časť totiž musí byť dostatočne veľká a kvalitná ).

8. Po príchode do JUMP ARÉNY prejdeš k pokladni s označením ,,REGISTRÁCIA JUMP ARÉNY,,. Tu absolvuješ registráciu a oblečieš návleky na topánky. Ak si rezerváciu termínu urobil telefonicky, personálu nahlásiš svoje meno a čas rezervácie. Samotná registrácia zahŕňa oboznámenie sa s obsahom PREVÁDZKOVÉHO PORIADKU JUMP ARÉNY, jeho následné vyplnenie a podpísanie. Zaplatíš za svoj rezervovaný čas, na ruku dostaneš náramok vo farbe, ktorú uvidíš na obrazovke s odpočítavaním času tvojho skákania a obuješ si protišmykové ponožky. V prípade záujmu môžeš dostať kľúčik od skrinky, za ktorý žiadame zálohu vo výšky 5 €. Päť minút pred štartom rezervovaného skákania si pozrieš bezpečnostné video, v ktorom sú zahrnuté všetky najdôležitejšie bezpečnostné pokyny.

Prídi vždy v predstihu minimálne 20 min. pred celou hodinou.

2. Odporúčaný príchod je 20 minút pred začiatkom skákania. Tzn., že ak chceš začať skákať o 18:00 hod., príď o 17:40. Tento čas využiješ na registráciu, prezlečenie a pozretie si bezpečnostného videa.

Pri skákaní dávaj pozor na ostatných a hlavne aj na seba.

 

 

4. Najvhodnejšie pre skákanie na trampolínach je športové oblečenie. K dispozícii je miestnosť na prezlečenie s uzamykateľnými skrinkami.